قرار دادن و درج تبلیغات در کالج صنایعشو

باعرض سلام و احترام؛
به استحضار می رساند کالج صنایعشو دارنده تندیس برترین ترویج دهنده حقیقی مهندسی صنایع از سوی انجمن مهندسی صنایع ایران در سال 1398 و دارنده گواهی برگزیده برترین ترویج دهنده مهندسی صنایع در ایران در سال 1399 توسط انجمن مهندسی صنایع ایران در 17 ام کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع می‌باشد. این صفحه مربوط به درج تبلیغات در کالج صنایعشو می باشد.

یک مدرسه کسب و کار و کالج آنلاین است که از سال 1389 می کوشد ضمن پوشش اخبار و رویدادهای حوزه مهندسی صنایع و مدیریت و MBA با تولید محتوای مناسب و کاربردی بخشی از نیاز محتوایی این جامعه را در قالب خبررسانی آگهی های شغلی و رویدادهای آموزشی تامین نماید و در راستای شکوفایی آن نقش آفرینی کند. ازسوی دیگر عمده مخاطب هدف تمامی سوشال مدیاهای صنایعشو را رشته های مهندسی صنایع، مدیریت و MBA شامل اساتید دانشگاه ها، صاحبان کسب و کار، مشاغل و استارت آپ ها و دانشجویان تشکیل می‌دهند، که می‌تواندبستر خوبی برای تبلیغات در حوزه های مهندسی صنایع و کسب و کاری باشد. ماموریت ما درصنایعشو ایجاد یک پل ارتباطی بین دانشگاه و صنعت است که از طریق آن بتوانیم رابطه بین صنعت و دانشگاه را بهبود بخشیده و زمینه را برای ورود نیروهای کار متخصص و تحصیل‌کرده دانشگاهی به صنایع مختلف فراهم نماییم.

ازجمله خدمات تخصصی کالج صنایعشو خدمات مشاوره، کوچینگ تخصصی شغلی، کوچینگ کسب و کار و کارآفرینی، کوچینگ دانشجویی، مشاوره های تحصیلی و برگزاری دوره های رایگان و نیمه رایگان و تبلیغات می باشد.

باتشکر کالج صنایعشو

شبکه های اجتماعی (social media) فعال صنایعشو

جایگاه های بنر تبلیغاتی

 • سایت کالج صنایعشو :

 1. صفحه اصلی : جهت قرار دادن بنر تبلیغاتی درون صفحه اصلی سایت، دو جایگاه وجود دارد که جایگاه اول با ابعاد 60*468 پیکسل نسبت به جایگاه دوم با ابعاد 250*300 پیکسل تعرفه و هزینه بیشتری دارد.
 2. صفحه وبلاگ : در ابتدای این صفحه جایگاهی به ابعاد 90*728 پیکسل وجود دارد.
 3. داخل محتوا و متن (مقالات، محصولات، آگهی های استخدامی و …) : متناسب با نظر مشتری درون محتوای مورد نظر با توجه به تعداد بازدید آن محتوا، هزینه بنر تبلیغاتی متفاوت می‌باشد؛ به عنوان مثال صنایعشو آگهی های استخدامی را به صورت مداوم و پیوسته هر هفته درون سایت قرار می‌دهد که بازدید فراوانی دارد و به طبع هزینه جایگاه قرار دادن بنر تبلیغات در این گونه صفحات بیشتر می‌باشد.
 4. سایدبار صفحات : در صفحات داخلی صنایعشو (مقالات، محصولات، و …) جایگاه سایدبار سمت راست و چپ با ابعاد 250*300 پیکسل وجود دارد.

* ضمنا امکان افزایش تعداد جایگاه ها در هر یک از موارد بالا به صورت سفارشی شده وجود دارد.

* توجه کنید تمامی جایگاه ها هم در دسکتاپ و هم در موبایل قابل نمایش هستند.

 • کانال تلگرام کالج صنایعشو : 

 1. قرار دادن پوستر تبلیغات به صورت فوروارد شده درون کانال تلگرام صنایعشو
 2. درج بنر تبلیغات توسط ادمین درون کانال (پُست کردن، فوروارد نکردن)

* امکان پین شدن، ارسال پست به گروه های مرتبط تلگرامی، نوع پست کردن پوستر: دائمی یا موقت؛ با توجه به نظر مشتری اعمال خواهد شد و هزینه آن علاوه بر هزینه قبلی اضافه خواهد شد.

 • صفحه اینستاگرام کالج صنایعشو :

 1. استوری پیج اینستاگرام
 2. پُست کردن پوستر در پیج اینستاگرام

* منشن و تگ کردن، اضافه کردن لینک به استوری (Swipe Up) با توجه به نظر مشتری اعمال خواهد شد و هزینه آن علاوه بر هزینه قبلی اضافه خواهد شد.

 • وضعیت (Status) واتس اپ کالج صنایعشو :

 1. قرار دان بنر تبلیغات در واتساپ و اضافه کردن لینک

شرایط و تعرفه تبلیغات در کالج صنایعشو

درج پوستر به صورت فوروارد شده : هزینه روزانه 15 هزارتومان

درج پوستر توسط ادمین کانال (فوروارد نکردن) : هزینه روزانه 10 هزارتومان

پین Pin کردن پوستر به مدت 24 ساعت : مبلغ 5 هزارتومان به مبالغ قبلی اضافه خواهد شد.

ارسال پست به گروه های مرتبط و هدف تلگرامی (از 30 تا 50 گروه با جامعه هدف 5000 تا 10000 ممبر) : مبلغ 10 هزارتومان به مبالغ قبلی اضافه خواهد شد.

نوع پست کردن پوستر یعنی دائمی یا موقت بودن داخل کانال : درصورتی که دائمی انتخاب شود 5 هزارتومان به مبالغ قبلی اضافه خواهد شد و در صورتی که موقت انتخاب شود بدون پرداخت هزینه پس 24 ساعت پست حذف خواهد شد.

به پیشنهاد مشتری به مدت 4 ساعت، در ساعت مشخصی از شبانه روز پست آخر قرار دادن که به مبالغ قبلی مبلغ 5 هزارتومان اضافه خواهد شد.

استوری پیج : هزینه روزانه 35 هزارتومان

نمونه استوری:

نمونه استوری پیج اینستاگرام کالج صنایعشو با 1018 بازدید

نمونه استوری پیج اینستاگرام کالج صنایعشو

درج پست موقت به مدت دو روز : هزینه 20 هزارتومان

درج پست دائمی : هزینه 40 هزارتومان

استوری یا پست همراه با منشن و تگ کردن : علاوه بر هزینه های قبلی مبلغ 15 هزارتومان اضافه خواهد شد.

استوری همراه با لینک (Swipe Up) : علاوه بر هزینه های قبلی مبلغ 15 هزارتومان اضافه خواهد شد.

صفحه اصلی سایت :

 • جایگاه اول : هزینه ماهیانه 100 هزارتومان
 • جایگاه دوم : هزینه ماهیانه 80 هزارتومان

صفحه وبلاگ : هزینه ماهیانه 60 هزارتومان

داخل محتوا و متن (مقالات، محصولات، آگهی های استخدامی و …) : هزینه ماهیانه بنابر محتوای مورد نظر متفاوت هست.

درصورتی که این طرح انتخاب شود، هزینه به روز در واتس اپ اعلام خواهد شد.

سایدبار صفحات : هزینه ماهیانه 40 هزارتومان

درج پوستر درون وضعیت (Status) واتساپ به مدت 24 ساعت : هزینه روزانه 15 هزارتومان

رزرو جایگاه تبلیغاتی

کاربر عزیز لطفا بعد از مطالعه کامل این صفحه فرم زیر را با دقت بخوانید و همه موارد را تکمیل کنید و پس از ارسال فرم به صورت اتوماتیک به واتس اپ صنایعشو متصل خواهید شد تا با دریافت شماره کارت، هزینه ی مربوط به طرحتان را پرداخت نمایید و رسید آن را در همان واتس اپ ارسال کنید.

* توجه نمایید از زمان ارسال رسید پرداخت در واتساپ تا ۴۸ ساعت کاری، بنر مورد نظر متناسب با طرح و جایگاه انتخابیتان درج خواهد شد.