جذب کارآموز مهندس صنایع
در کالج صنایعشو

پروسه و فرایند جذب کارآموزی مهندسی صنایع در کالج صنایعشو در این صفحه به طور کامل و جامع گفته شده، رفقا کامل مطالعه کنین و دست به کار شین

کارآموزی مهندسی صنایع
کاراموزی مهندسی صنایع

میخای کارآموز صنایعشو بشی؟
پس اول متن پایین بخون و بعدش تا انتهای صفحه همراهمون باش!

در کارآموزی مهندسی صنایع کالج صنایعشو تمامی افراد چه دانشجو و چه فارغ التحصیل، پسر یا دختر، مهندس صنایع و یا غیر مهندس صنایع به صورت دورکاری و آنلاین از سراسر کشور دست به کار و استخدام میشن.

تفاوت ما اینه که نه تنها نحوه ورود به کاراموزیمون پولی نیست بلکه در کنار کارآموزی می‌تونین برای خودتون کسب درآمد کنین و یه پولی به جیب بزنین حتی سامانه ملی کارآموزی هم پولیه.

بعد 4 ماه مفید، عملکردتون مورد ارزشیابی قرار می‌گیره که اگه نمره قابل قبولی بگیرین شما استخدام کالج صنایعشو خواهید شد. تا یادمون نرفته براتون بگم که گواهی گذراندن دوره کارآموزی هم براتون صادر میشه.

اماااا توی صنایعشویی اول از همه باید رزومتو کامل نوشته باشی، غمت نباشه رزومه ات تکمیل نیست؟ بیا تا از صفحه رزرو وقت مشاوره کمکت کنیم تا رزومت کامل بشه و بتونی به جمع صنایعشو بپیوندی.

  • حالا برات سوال پیش اومده چطوری شما رو قبول می‌کنیم؟

خیلی راحته که، فرم پایین صفحه رو تکمیل و رزومتونو آپلود کنین بعدش باهاتون مصاحبه می‌کنیم و اگه شرایطتون با معیار های ما اوکی بود شما پذیرش می‌شین!

فرصت های شغلی مختص کارآموزان صنایعشو

کارآموزی کارشناس سئو SEO

رفقا بعد اینکه محتوا تولید میشه شما باید اون رو طوری سئو کنین تا توی نتایج برتر گوگل نمایش داده بشه، این مورد رو هم یاد میگیرین.

کارآموزی ادمین وب‌سایت و وبسمتر

کارآموزی ادمین وب‌سایت و وبسمتر

بهتون یاد میدیم چطوری یه سایت رو ادمینیش رو انجام بدین و با سرچ کنسول و گوگل آنالیتیکس کار کنین.

کارآموزی متخصص تولید محتوا

کارآموزی متخصص تولید محتوا

یاد میگیرین محتوای مخاطب پسند و محتوایی که دغدغه های مردم رو برطرف کنه رو با اسم خودتون توی صنایعشو تولید کنین.

کارآموزی کارشناس دیجیتال مارکتینگ

کارآموزی کارشناس دیجیتال مارکتینگ

برای اینکه متخصص دیجیتال مارکتینگ بشی و با تمامی مفاهیمش آشنا بشی ما توی دوران کارآموزی کمکت می‌کنیم.

کارآموزی گرافیست و طراح

باید پیش زمینه ای از نرم افزار های گرافیکی مثل فتوشاپ داشته باشی و بعدش بتونی طرح هاتو با اسم خودت توی صنایعشو پیاده سازی کنی.

کارآموزی کارشناس شبکه های اجتماعی

بهتون یاد میدیم توی شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام، تلگرام و ... چطوری عمل کنین تا بتونین بهترین کارشناس توی این حوزه ها بشین.

کارآموزی کارشناس گوگل آنالیتیکس (تحلیل دیتا)

اگه بخوای دیتاهای گوگل رو با ابزار Google Analytics تحلیل کنی و کارشناس این حوزه بشی بهمون درخواست بده از فرم پایین صفحه

کارآموزی برنامه نویس اندروید (اپلیکیشن)

به کمک کالج میتونی اپلیکیشن های مختلفی رو درس کنی ولی باید حتما یه سری پیش نیازهایی رو از قبل در رابطه با این حوزه گذرونده باشی

کارآموزی کارشناس بازاریابی محتوا

محتوایی که تولید میشه رو تو باید بازاریابیش رو انجام بدی و بهت آموزش های لازم رو میدیم که به عنوان کارشناس بازاریابی محتوا بتونی هرجا که دوس داشتی فعالیت کنی

یادتون هست چند خط پیش گفتیم میتونین با کارآموزی در صنایعشو کسب درآمد داشته باشین؟

درسته راست گفتیم، حالا چطوری؟

صنایعشویی عزیز ببین شما بعد اینکه از بین فرصت های شغلی مختص کارآموزان، حوزه ای که دوس دارین کارآموزی کنین رو انتخاب کردین و با موفقیت مصاحبه رو پشت سر گذاشتین در اوایل کارآموزی آموزش های رزومه نویسی و ورود به بازار کار و شبکه سازی شغلی رو هم خواهید دید و بعد بهتون به عنوان نویسنده صنایعشو دسترسی داده میشه تا بتونین با اسم و فامیل خودتون مطالب مورد نظرتون رو منتشر کنین ((گروه پشتیبانی و آموزش و انجام تکالیف در بستر آنلاین انجام می‌گیره.))

تو پرانتز بگیم براتون که گذروندن دوره کارآموزی مهندسی صنایع توی کالج صنایعشو کاملا رایگانه

خب که چی؟

خووو پنل فروشندگی براتون فعال میشه و از طریق مطالب و محتواهای خودتون که تو حوزه تخصصی خودتون منتشر کرده بودین لینک داخلی میدین به صفحات پکیج ها و دوره هایی که زیر نظر ما به عنوان مدرس صنایعشو تولید کردین و به راحتی به فروش میرسونین!

((حالا هم درآمد کسب کردین هم برای خودتون برند شخصی ساختین و هم توی فضای اینترنت با اسم خودتون محتوا تولید کرده این و توی گوگل که اسمتونو سرچ کنین تمام محتواهاتون نمایش داده میشه.))

نظرات و تجربیات کارآموزان کالج صنایعشو

فرم درخواست کارآموزی مهندسی صنایع کالج صنایعشو

فرم درخواست کارآموزی مهندسی صنایع کالج صنایعشو