با صنایعشو پلاس + بیشتر آشنا شو

اگر می‌خواهی اشتغال آفرین باشی در کف بازار

شاگردی کن!

اگر می‌خواهی کارآفرین باشی کنار یک استاد قدرت

الهامت را زنده کن!

اگر می‌خواهی برند باشی با همراهی یک استاد

عالی تر از بزرگان بازار کار کن!

اگر می‌خواهی طراح و راه انداز باشی

تفکرت را ناب و کارا کن کنار یک استاد!

صنایعشو پلاس +

حمایت از صنایعشو پلاس +

صنایعشو پلاس از شما کاربر عزیز دعوت به عمل می‌آورد تا با حمایت مالی خود به تیم نشریه در جهت توسعه تیم و تولید محتوا و تامین هزینه های بالاسری، هر میزان مبلغی که به عنوان حمایت مالی (donation) در نظر دارید، از طریق درگاه پرداخت زیر، مبلغ مد نظر خود را پرداخت کنید تا به ادامه راه نشریه، کمک کرده و ما نیز بتوانیم درخور لیاقت مخاطبان، در نسخه های پیشرو با تمام توان و تلاش خود، در خدمت باشیم.

شما می‌توانید پشتیبان نشریه صنایعشو پلاس بشوید و با حمایت مالی‌تان کمک کنید تا ما با انگیزه بیشتری محتوای موثر و باکیفیت برای نشریه صنایعشو پلاس تهیه کنیم، مجلات معتبر دنیا ترجمه کنیم و بتوانیم به صورت مستمر نشریه صنایعشو پلاس را رایگان منتشر‌ کنیم. شما می‌توانید با پرداخت هزینه دلخواه برای هر نسخه پشتیبان نشریه صنایعشو پلاس خلاصه شوید. لطفاً توجه کنید که نسخه نشریه صنایعشو پلاس رایگان می‌باشد و دانلود و مطالعه آن از نظر قانونی و اخلاقی مشروط به پرداخت هزینه نیست.

این گزینه پرداخت فقط برای دوستانیست که می‌خواهند پشتیبان نشریه صنایعشو پلاس بشوند.🙏🌹

معرفی نشریه صنایعشو پلاس +

کالج صنایعشو، یک بیزنس اسکول آنلاین در حوزه مهندسی صنایع، بیزنس و مدیریت، دارنده تندیس برترین ترویج دهنده حقیقی مهندسی صنایع از سوی انجمن مهندسی صنایع ایران در سال 1398 و دارنده گواهی برترین ترویج دهنده مهندسی صنایع در ایران در سال 1399 برگزیده توسط انجمن مهندسی صنایع ایران در 17ام کنفرانس بین المللی مهندسی صنایع، در نظر دارد در راستای رسالت خود در حوزه تولید محتوای بروز و تخصصی مهندسی صنایع با هدف ارتباط صنعت، دانشگاه، در اولین نشریه الکترونیک جامعه مهندسی صنایع ایران یعنی نشریه صنایعشو پلاس پُلی بین کارآفرینان و سرمایه گذاران و صنایع دانش بنیان و استارت آپ ها و کارآفرینان و تجار موفق باشد.

صنایعشو پلاس، اولین نشریه ترویج فرهنگ کارآفرینی، بیزنس، تجارت، با هدف کمک به کارآفرینان و شرکت های دانش بنیان و مجموعه های استارت اپ ای و مروج اشتراک تجربه های کارآفرینان، اقدام به تولید محتوای تخصصی در این زمینه نموده است.

همینطور نشریه صنایعشو پلاس + فرصتی مناسب برای معرفی محصولات و خدمات شرکت­‌های دانش بنیان، استارت­آپ ها و کسب ­و کارهای فرهنگی فراهم خواهد کرد.

اسپانسرینگ نشریه صنایعشو پلاس +

در حالت اسپانسر مالی، کالج صنایعشو در تمام شبکه های اجتماعی و وب سایت و نشریه صنایعشو پلاس، به معرفی اسپانسر می‌پردازد. در حالت اسپانسر معنوی، یک همکاری و معرفی بردبرد، با مجموعه اسپانسر، انجام خواهد شد و مجموعه اسپانسر معنوی، با افتخار در نشریه و شبکه های اجتماعی کالج صنایعشو معرفی خواهد شد. در حالت اسپانسر مالی، ضمن معرفی اسپانسر در روی جلد نشریه و پروموت اسپانسر مالی در شبکه های اجتماعی و وب سایت صنایعشو، امکان انتشار محتوا به تعداد صفحات مشخص بنا به نوع اسپانسری برای اسپانسر در نشریه صنایعشو پلاس، فراهم است.

این نشریه به صورت فصلی و هر سه ماه یکبار، منتشر می‌شود و در این نسخه و نسخه های آتی اقدام به جذب اسپانسر مالی و معنوی نموده است. جذب همکار به صورت اسپانسر معنوی و مالی از کلیه مجموعه های دانشگاهی، استارت آپ ها و اکوسیستم کارآفرینی کشور انجام می‌شود.